top of page
ren0001.jpg

PRODUCT 3D MODELING SERVICES

Eskisehir3D, çeşitli endüstri sektörlerinden müşterilere özel 3D modelleme hizmetleri sunmak için gelişmiş altyapı ve yaratıcı 3D modelleyicilerden oluşan bir ekipten oluşur. Yıllar içinde, inşaat şirketleri, mühendisler, film yapımcıları ve animasyon stüdyoları tarafından hizmet tekliflerini daha çekici ve müşterileri için katma değerli hale getirmek için başarıyla kullanılan çeşitli 3B modeller tasarladık.

Hizmet kalitesinden ödün vermeden tüm müşterilerimizin proje özelliklerini, estetik gerekliliklerini ve bütçe kısıtlamalarını kapsayan planlar hazırlayabiliriz.

SAMPLE SERVICES
robot3d.jpeg
Modeling for games

We help game developers in designing complex, unique, and interesting 3D game assets that can appropriately match the theme, plot, and overall aesthetics of a game and create engaging experiences.

yat.jpg
Furniture Modeling

We offer high quality 3D furniture modeling services for different furniture designs to serve the precise needs of customers from different industries.

Our experts pay full attention to product model features including lighting, material, scaling, texture and style.

me1.jpg

Packaging design

We can design customized product packages based on our customers' specific industry and package 3D model marking goals.

karakter.jpg

Character Modeling

We provide high quality 3D modeling services for different character designs to serve the sensitive needs of customers from different industries such as retail, commercial, healthcare, recreation and more.

SIMPLES FROM OUR WORK
guitar 3d model
kepçe.jpg
king-şömine-3d.jpg
jet-motoru-3d.jpg
bottom of page